Гіпсовий бинт у Добропіллі
Одним із практичних та функціональних перев'язувальних засобів є гіпсовий бинт. Матеріал зовні нагадує марлеві смуги, просочені гіпсом. Подібні властивості у комплексі зі специфічною методикою виготовлення забезпечують акуратне та швидке накладання, та сприяють рівномірній фіксації травмованих кінцівок та інших ділянок тіла.
У яких ситуаціях варто застосовувати гіпсові бинти
Бінти гіпсові призначені для використання у стаціонарних та амбулаторних медичних закладах. Фіксація виробу здійснюється персоналом установи після встановлення характеру травми.
Варто відзначити, що поверх марлі гіпс закріплюється органічним пластифікатором. Такий компонент спрощує застосування матеріалу та перешкоджає подразненню шкіри при тривалому носінні.
Медичний аксесуар використовується для фіксуючої пов'язки, шини та при виготовленні зліпків стопи в ортопедії. Показаннями для придбання гіпсового бинту є такі:
травми м'яких тканин;
переломи;
потреба іммобілізації при хворобах суглобів та кісток;
відновлення після хірургічного та оперативного втручання;
необхідності накладання циркулярної пов'язки на перелом;
в ортопедії до виконання коригування стопи;
ушкодження м'язових волокон;
деформація та хвороба суглобів.
Сучасні технології під час створення гіпсового бинта сприяють його простому накладенню. Від моменту розмотування рулону з матеріалом до затвердіння пов'язки проходить не більше 5 хвилин, і він не стікає при вертикальному замочуванні полотна. До того ж основа для гіпсу не викликає алергії та подразнення.
Особливості використання гіпсового бинту
Бінт гіпсовий медичний, купити який можна в інтернет аптеці, широко застосовується не тільки в травматології, а й у ортопедичній та хірургічній практиці. Головне - правильно використовувати гіпсовий бинт, дотримуючись вказівок з інструкції.
Для намочування полотна потрібна вода із діапазоном температур від 1 до 35 градусів. Така особливість дозволяє застосовувати матеріал в екстремальних умовах, що можливе ще й завдяки антибактеріальним властивостям гіпсу.
Послідовність дій передбачає кілька пунктів. Насамперед необхідно наповнити ємність водою відповідної температури. Далі – на кілька секунд замочити полотна для розмокання просочення та видалення повітряних бульбашок.
Після – вийняти гіпсовий бинт із рідини, та віджати. При віджимі необхідно дотримуватися золотої середини, оскільки слабкий може стати причиною тривалого часу схоплювання і сушіння. А за сильного віджиму утруднюється саме моделювання.
На фінальному етапі перев'язувальний матеріал розмотується і з його допомогою забинтовують травмовану ділянку. Важливо не допускати перетискання тканин. Швидкосхоплювані бинти набувають первинної міцності протягом 2-4 хвилин. Для типового матеріалу знадобиться часовий відрізок від 5 до 10 хвилин. Фінальна міцність гіпсового бинта при вологій пов'язці спостерігається через 30 хвилин.
До переваг виробу до оперативності його застосування можна віднести відсутність дефектів. Марля, яка є в гіпсі, просочена спеціальними засобами, у результаті він застигає без нерівних країв, сприяючи однорідної і гладкої поверхні.
Купити гіпсові бинти можна в різній величині та ширині. У каталозі онлайн аптеки Receptika представлений широкий асортимент перев'язувального матеріалу для медичних закладів та поповнення домашньої аптечки. В наявності бинти від вітчизняних та зарубіжних виробників, за доступними цінами та з доставкою.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.