Олісід LS капсули №30- ціни у Луцьку
- Виробник:БОВИОС ФАРМ ООО УКРАИНА
- Форма випуску:Капсули
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Властивості:
- компенсує дефіцит найважливіших для щитовидної залози речовин;
- має радіопротективну дію на тканини щитовидної залози;
- сприяє нейтралізації симптоматики гіпотиреозу.
Екстракт коренів та кореневищ лапчатки білої — природний тиреопротектор та коректор функції щитовидної залози. Лапчатка — джерело органічного селену, який сприяє засвоєнню йоду з ламінарії. Також містить палітру мікроелементів, важливих для відновлення функції щитовидної залози: цинк, магній, кремній, алюміній, марганець і залізо.
Селен — входить до складу білків м'язової тканини, білків міокарда, сприяє утворенню трийодтироніну (біологічно активна форма тиреоїдних гормонів щитовидної залози).
В організмі людини взаємодіє з вітамінами, ферментами та біологічними мембранами, бере участь у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків та вуглеводів, а також в окислювально-відновних процесах. Селен є складовим компонентом понад 30 життєво важливих біологічно активних сполук організму. Селен входить до активного центру ферментів системи антиоксидантно-антирадикального захисту організму, метаболізму нуклеїнових кислот, ліпідів, гормонів (глутатіонпероксидази, йодотиронін-дейододинази, тіоредоксинредуктази, фосфоселенфосфатази).
Спіруліна — унікальне природне джерело рослинного легкозасвоюваного білку, вітамінів та антиоксидантів. Спіруліна забезпечує щитовидну залозу білками фікоцианінами, які відновлюють її функцію та сприяють нормалізації гормонального фону. Основний активний компонент спіруліни - Phycocyanobilin, що становить близько 1% маси спіруліни. Ця сполука уповільнює реакції NADPH-оксидази. Спіруліна була вивчена in vitro як проти ВІЛ, як хелатоутворювач заліза, як радіозахисний засіб. Дослідження на тваринах оцінювали вплив спіруліни у запобіганні спричиненим хіміотерапією пошкодженням серця, відновленні після інсульту, пов'язаним з віковими змінами зниженням пам'яті, при діабеті, аміатрофічному латеральному склерозі, сінній лихоманці.
Екстракт солодки голої нормалізує енергетичний обмін, надає сил та завдяки вмісту гліцерризинової кислоти покращує імунітет. Також солодка ефективно знімає запалення та захищає тканину щитовидної залози від радіонуклідів. нормалізує функціонування нервової системи, допомагає в боротьбі з швидкою стомлюваністю і хронічною втомою, нормалізує сон. За рахунок вмісту гліциризинової кислоти у складі, має відхаркувальний і протизапальний ефект. Речовина також відрізняється противірусною дією, тому є дієвим засобом у боротьбі з простудними, інфекційними захворюваннями. Компонент здатний пригнічувати реплікацію вірусів завдяки стимуляції активності інтерферонів.
Вміст гліциризинової кислоти в корені солодки обумовлює й інші позитивні ефекти від його застосування. Даний компонент має гепатопротекторну і антиоксидантну дію. Він здатний покращувати регенерацію печінки, тому корінь солодки знайшов застосування в лікуванні захворювань органа. Препарати з рослини сприяють усуненню головної причини руйнування клітин печінки - запальних процесів. За рахунок антифіброгенної дії гліциризинової кислоти прийом коренів при захворюваннях печінки дозволяє захистити клітини органу від пошкоджень і переродження в фіброзну тканину. Профілактичне застосування лікарських засобів на основі рослини при таких серйозних захворюваннях, як хронічний гепатит C, дозволяє зменшити ризик первинного раку печінки. Солодка може бути показана при жировій дегенерації печінки, цирозі, алкогольному, токсичному та лікарському ураженні органу, а також використовуватися для профілактики цирозу і гепатитів.
Солодка зарекомендувала себе як засіб, який позитивно впливає на стан шлунку. Завдяки тому, що у складі рослини міститься слиз, препарати з її коренів м'яко обволікають слизову оболонку органу. Такий механізм забезпечує захист шлунка від пошкоджень і больових відчуттів. Вміст флавоноїдів у складі рослини забезпечує захист травного тракту від бактерії Helicobacter, яка викликає гастрити, виразкові ураження шлунка та кишечника, а також онкологічні захворювання цих органів.
Корінь лакриці застосовується в лікуванні шкірних захворювань. Користь рослини при аутоімунних дерматологічних хворобах обумовлює вміст основного компонента - гліциризинової кислоти. Вона не тільки забезпечує відхаркування і гепатопротекторну дію, а й стимулює функцію надниркових залоз, тому здатна посилювати роботу глюкокортикостероїдних препаратів. Ліки з лакриці можуть бути призначені пацієнтам, які припиняють лікування гормональними препаратами, щоб уникнути синдрому відміни.
Екстракт череди трироздільної сприяє полегшенню проявів гіпотиреозу: прискорює обмін речовин, нормалізує апетит, активізує діяльність шлунково-кишкового тракту, має сечогінні та потогінні властивості. Завдяки вмісту аскорбінової кислоти і марганцю, які мають важливе значення у фізіологічних перетвореннях речовин. Іони марганцю у складі ферментних систем впливають на процеси кровотворення, згортання крові, на діяльність залоз внутрішньої секреції. Каротин, у складі череди, має протизапальні і ранозагоювальні властивості. Дубильні речовини, до 66% яких складають поліфеноли, надають рослині яскраво виражених бактерицидних властивостей.
Рекомендації по вживанню
Може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування щитоподібної залози при її зниженій функції
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.