Львов
У кошику порожньо
вхід
Львов
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Програма відновлення після пологів

Програма відновлення після пологів

Цензор: Батура Р.В.
Опубліковано: 20 квітня 2018
Змінено: 17 січня 2023
485
5 хв читати

У період вагітності жіноча фігура зазнає змін. На животі утворюється обвисла складка, груди втрачають привабливу округлість, а цифрові показники при зважуванні сильно збільшуються. Схуднути після пологів прагнуть 90% молодих матерів: тільки 10% жіночої аудиторії можуть похвалитися відмінною формою після народження малюка. Фахівці рекомендують майбутнім мамам стежити за фігурою з 20-го тижня розвитку плоду, оскільки в цей період формуються округлості й відбуваються кардинальні зміни в зовнішньому вигляді жінки. 

 

Відновлення організму після пологів 

В арсеналі молодої матері існує чимало засобів, призначених для збереження колишньої привабливості й сексуальності. Правильний догляд за собою допоможе запобігти утворенню складок, обвислій шкірі й розтяжок. За допомогою цього комплексу можна стежити за своїм зовнішнім виглядом протягом всієї вагітності: 

  • Правильно харчування. Денний раціон повинен бути наповнений поживними речовинами, необхідними для повноцінного розвитку і зростання малюка. Дієти після пологів для схуднення повинні орієнтуватися і на годуючих мам: голодування відіб'ється на стані здоров'я новонародженого і стане причиною поганого самопочуття або уповільнень в розвитку малюка. У денний раціон повинні входити білки, вуглеводи, жири, а також вітамінно-мінеральний комплекс. 

  • Догляд за шкірою. У косметичних салонах або на полицях аптек знаходиться величезний вибір спеціалізованих засобів, призначених для харчування епідермісу і збереження пружності зовнішнього покриву. В інструкціях багатьох кремів зазначено, як прибрати жир після пологів на животі, поєднуючи спеціальний продукт з фізичним навантаженням. 

  • Контрастний душ. Прекрасна методика підтримки шкіри в тонусі. Специфіка контрастного душу полягає в комбінації напорів холодної і гарячої води. Ця процедура стимулює кровообіг і спрямована на загальне одужання організму молодої мами. 

  • Гімнастика для схуднення. Для виконання фізичних вправ можна записатися в спеціальний спортивний центр, де присутні комплексні заняття з тренером для вагітних і тих, хто нещодавно народжували. Якщо такого фітнес-клубу немає поблизу, варто звернутися до інтернет-записів і займатися вдома самостійно. Фізичне навантаження дозволена через місяць після пологів. 

  • Йога — відновлення після пологів. За останні 10 років заняття йогою стали дуже популярною методикою підтримки красивих форм і збереження привабливості. Спортивні вправи допомагають не тільки повернути форму мамам, але і підготуватися до пологів вагітним жінкам. Йога спрямована на розслаблення і тонізацію м'язової маси. Правильно підібраний комплекс вправ допоможе полегшити майбутній процес народження малюка. 

  • Вправи для схуднення в басейні. Водні процедури є найбільш ефективним способом позбутися від зайвої ваги й привести тіло в норму. Фізична активність може виявлятися у формі плавання або аквааеробіки. 

  • Компресійні засоби. Використання підтримуючого пристосування запобіжить утворенню розтяжок на шкірі. Фахівці рекомендують застосування бандажа або спеціального бюстгальтера. Антиварикозні колготи чи гольфи унеможливлять розвиток хронічних захворювань, які проявляються в результаті надмірного тиску на щиколотки й ікри. 

Жінка після пологів: відновлення салонними методами 

Підкоригувати фігуру і прибрати проблемні зони можна в спа-салонах. За допомогою ряду методик професійні косметологи допоможуть повернути красиві форми: 

  • Міостимуляція. Апаратна косметологічна процедура, яка призначена для годуючих мам. Електростимуляція впливає на нижні шари м'язової маси. В результаті — м'язи в тонусі, а шкіра підтягнута. 

  • Мезотерапія. Відновлення після перших та других пологів. Процедуру рекомендується проводити через 2 місяці після пологів. Мезотерапія протипоказана в період грудного вигодовування. ЦЯ косметологічна методика дозволяє усунути жирові відкладення, вивести з організму продукти розпаду і підтягнути шкіру. 

  • Обгортання. Не рекомендується в період годування малюка. Цей спосіб схуднення після пологів націлений на спалювання зайвого підшкірного жиру і тонізація м'язів, в результаті чого підтягується шкіра і формуються привабливі форми. 

Для повернення бажаного виду важливі регулярність, завзятість і точне дотримання рекомендацій. Правильне харчування, фізичні вправи й догляд за шкірою стануть основою створення красивої фігури й міцного здоров'я. 

Ця стаття інформаційна, при появі подібних симптомів обов'язково зверніться до лікаря.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари