Аденомак плюс таблетки №60- ціни у Конотопі
- Виробник:МАКЛЕОДС ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛИМИТЕД ИНДИЯ
- Форма випуску:Таблетки
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Силімарин, S-аденозил-L-метіонін
S-аденозил-L-метіонін (адеметіонін) – натуральна амінокислота, що присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму. Адеметіонін, перш за все, діє як коензим та донор метильної групи у багатьох реакціях трансметилювання, що є невід’ємним метаболічним процесом у людини. Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніну також є невід’ємним метаболічним процесом при будуванні фосфоліпідної мембрани клітин та відіграє роль у плинності мембран.
Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Високі концентрації адеметіоніну впливають на процеси трансметилювання, які є дуже важливими у мозковій тканині, завдяки впливу на метаболізм катехоламінів (допаміну, адреналіну, норадреналіну), індоламінів (серотоніну, мелатоніну) та гістаміну.
Адеметіонін є попередником в утворенні фізіологічних сульфурованих сполук (цистеїну, таурину, глютатіону, коензиму А та ін.) у реакціях транссульфурування. Глютатіон, найпотужніший антиоксидант, є важливим компонентом для печінкової детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень глютатіону у пацієнтів з ураженням печінки як алкогольного, так і неалкогольного ґенезу.
Абсорбція. Після внутрішнього застосування адеметіоніну максимальна плазмова концентрація є дозозалежною, становить 0,5-1 мг/л та досягається через 3-5 годин після прийому разової дози від 500 мг до 1000 мг. Плазмова концентрація знижується до початкового значення протягом 24 годин. Біодоступність після перорального застосування підвищується, якщо адеметіонін застосовувати між прийомами їжі.
Метаболізм. Реакції, в яких продукується, засвоюється та регенерується адеметіонін, називаються циклом адеметіоніну. На першому етапі цього циклу адеметіонінзалежні метилази використовують адеметіонін як субстрат для продукування S-аденозил-гомоцистеїну, який потім гідролізується до гомоцистеїну та аденозину за допомогою S-аденозил-гомоцистеїн-гідролази. Гомоцистеїн, у свою чергу, піддається зворотній трансформації до метіоніну шляхом перенесення метильної групи від 5-метилтетрагідрофолату. Зрештою, метіонін може перетворитися в адеметіонін, завершуючи цикл.
Силімарин - складова частина Аденомаку Плюс рослинного походження, одержана з екстрактів плодів розторопші плямистої (Silybum marianum), що має гепатопротекторну та антиоксидантну дію.
Антиоксидантний ефект силімарину зумовлений його взаємодією з вільними радикалами в печінці та перетворенням їх на менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процес перекисного окислення ліпідів, що сприяє подальшої руйнації клітинних структур; токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом.
Показання до застосування
Може бути рекомендований лікарем для споживання в раціонах харчування при станах, що супроводжуються зниженням біосинтезу печінкового S-аденозил-L-метіоніну (вплив шкідливої дії факторів навколишнього середовища, хронічні порушення функціонування гепатобіліарної системи, вживання алкоголю), як додаткове джерело S-аденозил-L-метіоніну та рослинного екстракту силімарину з метою підтримки нормального функціонування гепатобіліарної системи та загального зміцнення організму. При станах, пов'язаних з наслідками ендо- та екзогенного токсичного впливу на печінку.