Фіточай доктор Селезньов №24 печінковий 1.5 №20- ціни у Дніпрі
- Виробник:
- Форма випуску:Фіточай
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
- Діюча речовина:Корінь оману, Календула, Шипшина, Звіробій, М'ята, Корень цикория, Пижмо
Фіточай має спазмолітичну та слабку жовчогінну дію. При регулярному вживанні запобігає печінковій коліці. Покращує функціонування печінки, відновлює оптимальний ритм скорочень гладкої мускулатури жовчних проток, стимулює знешкоджуючі властивості печінки, знімає запальні процеси та пригнічує ріст мікробів. Рекомендується приймати при хронічному гепатиті, холецистит. Вплив складу обумовлений унікальним співвідношенням частин, які в сумі дають необхідний енергетичний акорд, що нейтралізує дисфункцію печінки та супутню розбалансованість організму. Кожен компонент фіточа і окремо доцільний.
Береза має жовчогінну та дезінфікуючу дію, благотворно впливає на обмін речовин, сприяючи видаленню шкідливих речовин з організму.
Звіробій розслаблює гладку мускулатуру жовчних проток, що полегшує виділення жовчі, зменшує її застій у жовчному міхурі; зміцнює стінки капілярів; покращує венозний кровообіг та кровопостачання внутрішніх органів. Звіробій має протимікробну дію, посилює секрецію шлунка та регулює обмінні процеси в організмі.
Суниця покращує обмін речовин, сприяють виведенню токсинів.
Кропива стимулює відновлення оптимальних характеристик крові. Залізо в комплексі з протеїном, вітаміном, хлорофілом та кремнієвою кислотою стимулює вуглеводний та білковий обмін, що супроводжується підвищенням тонусу систем організму. Настої кропиви використовують при всіх млявих, хронічних захворюваннях, при яких знижується опірність організму до впливу різних несприятливих факторів зовнішнього та внутрішнього середовища; для збільшення кількості гемоглобіну та еритроцитів у крові.
Основною діючою речовиною ягід ялівцю, листя м'яти та чебрецю є ефірні олії, які здатні рефлекторно розширювати судини серця та легень, що оптимізує насичення організму "-" аероіонами, загальнозміцнюючий ефект яких безперечний.
Подорожник регулює гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. При нормальній роботі кишечника не створюється додаткового навантаження на печінку.
Нірки сосни містять ефірну олію, аскорбінову кислоту, каротин, дубильні та інші речовини. У них присутні вітаміни К, В1, В1, Р, мінеральні солі, живиця, крохмаль та гіркоти. Чай із бруньок сосни сприяє регенерації пошкоджених тканин.
Деревій і хвощ посилюють імунні властивості організму. Чистотіл має протигістамінну дію. Істотно обмежує та попереджає розвиток деяких грибкових захворювань; має антивірусну здатність.
Плоди шипшини містять цукор, органічні кислоти, флавоноїди, вітаміни С, В2, В2, Р, РР, К, Е, каротин, дубильні та пектинові речовини, солі заліза, марганцю, фосфору, магнію, калію та ін. Надають загальнозміцнюючий, протизапальний, кровоспинний ефект; покращує окисно-відновні процеси в організмі, посилюють синтез гормонів, активність ферментів, оновлення тканин, підвищує стійкість організму несприятливим впливам зовнішнього середовища.
До складу фіточа увійшли тільки їстівні рослини, приємні на смак та корисні для здоров'я.