Супозиторії вагінальні Лактофем (LACTOFEM) з молочною кислотою упаковка 7 шт- ціни у Рівному
- Виробник:АНТОН ХЮБНЕР ГМБХ & КО. КГ ГЕРМАНИЯ
- Форма випуску:Супозиторії вагінальні
- Умови відпуску:Без рецепта
- Температура зберігання:від 15°C до 25°C
Lactofem® Супозиторії вагінальні з молочною кислотою застосовуються для підтримки та відновлення природного рівня рН у піхві.
Підтримка або підкислення вагінального середовища молочною кислотою підтримує ріст типових вагінальних бактерій (бактерій, що продукують молочну кислоту) і водночас несприятливо впливає на ріст патогенних мікроорганізмів у піхві. Отже, Lactofem® Супозиторії вагінальні з молочною кислотою можуть застосовуватися для запобігання вагінальних інфекцій та доповнення до медикаментозного лікування вагінальних інфекцій.
Слизова оболонка піхви покрита багатошаровим пласким епітелієм, клітини якого містять глікоген. Під дією молочнокислих бактерій піхви відбувається ферментування глікогену до молочної кислоти. Достатня кількість молочної кислоти у піхві підтримує кисле середовище з показником рН від 3,8 до 4,5. Це створює несприятливі умови для розвитку та колонізації патогенних мікроорганізмів. Таким чином, кисле вагінальне середовище допомагає запобігти бактеріальним інфекціям. Кисле вагінальне середовище може порушуватися під впливом різних зовнішніх факторів, в результаті чого значення рН стає вищим 4,5.
Можливими факторами впливу є виділення організму такі як менструальна кров або сперма, зменшення кількості лактобактерій внаслідок вживання антибіотиків та коливання гормонального фону під час вагітності, у період лактації чи через вживання жіночих статевих гормональних препаратів. Такі обставини сприяють росту небажаних патогенних мікроорганізмів у піхві. Ці мікроорганізми можуть походити з зони навколо входу у піхву (наприклад, з анальної ділянки) і потрапити у піхву або, наприклад, переноситися під час статевого акту. Як наслідок може виникнути вагінальна інфекція.
У жінок які мають схильність до повторних вагінальних інфекцій, вагінальне застосування молочної кислоти часто допомагає підтримувати саморегуляцію кислого значення рН.