Антитиреоїдні засоби у Броварах
Антітероідні препарати — група фармзасобів, дія яких спрямовано на лікування порушень в роботі щитоподібної залози, таких як тиреотоксикоз, гіпертиреоз і інші. У комплексі з йодовмісними засобами тиреостатики використовуються при підготовці до видалення щитоподібної залози.
Якими бувають антітероідні засоби
Антітероідні засоби використовують для зниження рівня секреції тиреоїдних гормонів. Важливо пам'ятати, що після початку приймання препаратів терапевтичний ефект настає не відразу. Пов'язано це з тим, що вони не впливають на гормони, які вже знаходяться в кров'яному руслі.
За принципом дії тіреостатики діляться на ті, що:
знижують рівень захоплення йоду;
зменшують вироблення тиреоїдних гормонів;
радіоактивний йод.
Згідно зі статистикою дитячий гіпертиреоз зустрічається досить рідко, у порівнянні з дорослими. А ось жінки більше схильні до такого порушення, ніж чоловіки. Через те, що хвороба впливає на фертильність і може провокувати викидні, перед плануванням вагітності рекомендується консультація лікаря-ендокринолога.
Здоров'я щитоподібної залози має велике значення. Орган і його секрети беруть участь в:
регулюванні швидкості метаболізму;
клітинному диханні;
відмирання старих і утворення нових клітин;
роботі репродуктивної системи;
розвитку вторинних статевих ознак у жінок;
формуванні імунної відповіді організму.
Посилене вироблення гормонів щитоподібної залози прискорює обмінні процеси. При цьому можуть спостерігатися прискорення серцебиття, гіпертермія, слабкість і подібні симптоми. Як наслідок можуть виникати проблеми зі здоров'ям, у тому числі й цукровий діабет.
Різновиди антітероідних препаратів
Антітероідні препарати мають певний принцип дії, який досить добре вивчений медициною.
Тіреостатики діють як антагоністи утворення гормонів, за допомогою блокування процесу йодування тирозинових залишків тиреоглобуліну. Так само вони зупиняють конденсацію йодтірозінов, сприяючи таким чином синтезу йодтиронінів.
Серед безлічі фармакологічних препаратів відповідно до клінічної картини призначають тиреоїдин. Його отримують з щитоподібних залоз великої рогатої худоби. За своєю суттю це суміш тироксину і трийодтироніну. Препарат показує хорошу ефективність при лікуванні мікседеми. Його призначають при таких діагнозах:
рак щитоподібної залози;
кретинізм (до трирічного віку дитини);
мікседема.
Серед побічних явищ гормонального препарату відзначають тільки алергічні реакції.
Синтетичний препарат трийодтиронина гідрохлорид по протидії й властивостями повністю дублює природний гормон щитоподібної залози. Він швидко засвоюється організмом, що дозволяє досягти помітних результатів уже через 24 години.
Тіамазол - вид синтетичного препарату, який швидко розчиняється в воді. Він сприяє зменшенню синтезу тироксину шляхом блокування оксидази людини. При тиреотоксикозі, токсичному зобі, гіперплазії щитоподібної залози курс лікування призначається не менш ніж на рік.
Аналогом тіамазолу є мерказолил. Він гальмує активність органу і сприяє регуляції патологічних процесів в залозі.
Основним протипоказанням при прийманні антітероідних препаратів є індивідуальна непереносність речовини, що діє та алергічні реакції. Під час лікування необхідно строго дотримуватися призначені дози й профілактичні заходи.
Антитиреоїдні препарати ціна в аптеці
Замовити й купити таблетки тиреоїдних гормонів онлайн ви зможете в інтернет-аптеці рецепт. Тут є бронювання препарату за зниженою ціною в будь-якій аптеці мережі. При необхідності доставимо ліки по Україні.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.