Досить часто причиною болю та інших дискомфортних відчуттів є спазми. Для симптоматичного лікування цього явища лікарі призначають спазмолітики. Високу ефективність препарати показують при знятті спазму в бронхах, терапії стенокардії, стимуляції серцевої діяльності. Засоби також часто використовують при комплексному лікуванні жовчнокам'яної хвороби, виразці, диспепсії та синдромі подразненого кишечника.
Принцип дії спазмолітичних препаратів
Основний терапевтичний ефект спазмолітиків досягається завдяки втручанню діючої речовини у процес скорочення м'язів. Медикамент діє на м'язові клітини та блокує нервові імпульси, що передаються м'язам. Так усувається больовий синдром. Спазмолітики в препаратах часто комбінують з аналгетиками для досягнення помітнішого ефекту.
Коли застосовують спазмолітики
Препарати спазмолітиків лікарі призначають на додаток до основного лікарського засобу. Препарати допомагають зменшити больовий синдром і зберегти працездатність. Їх призначають за:
гіпетронії;
коліках;
спазмах;
болях при менструації, а також з боку шлунково-кишкового тракту, системи сечовиділення.
Не варто забувати, що засоби не прибирають першопричину захворювання, а використовуються тільки для зняття симптомів.
Фармакологічні компанії випускають спазмолітики у формі таблеток, капсул, порошків та ін'єкцій. Під час консультації лікар підбирає відповідну форму та препарат з урахуванням поточного анамнезу.
Асортимент недорогих спазмолітиків
Недорогі спазмолітики є в кожній домашній або виробничій аптечці. Серед цієї групи медикаментів найбільший попит мають препарати зі списку:
Но-шпа;
Дуспаталін;
Мідокалм;
Сірдалуд;
Баклосан.
Но-шпа є антагоністом кальмодуліну і інгібує фосфодіестеразу 4 типу.
Міотропний препарат Дуспаталін має пролонговану знеболювальну дію. Його призначають при болях і спастичних станах шлунково-кишкового тракту.
До спазмолітичних препаратів, які знижують тонус скелетних м'язів відносять Мідокалм. Його прийом має судинорозширювальний ефект.
Сірдалуд застосовують при спазмах скелетних м'язів, які часто спостерігаються при неврологічних хворобах.
Баклосан зменшує передачу імпульсів у синапсах, знімає напругу в м'язових волокнах.
Протипоказання при прийомі спазмолітиків
Препарати спазмолітиків використовують при терапії пацієнтів незалежно від вікової групи.
Спазмолітики не варто приймати при вагітності, оскільки вони можуть зменшити тонус матки.
До протипоказань спазмолітиків відносять:
гіпотонію, оскільки більшість препаратів розширюють судини;
міастенія;
атопічні запори;
хронічні захворювання.
Купити спазмолітики за вигідною ціною можна на сайті receptika.ua. При замовленні в аптеці через інтернет діє спеціальна вартість.
Receptika публікує актуальну та надійну інформацію на сайті (описи, інструкції, статті). Але, вибір методу лікування та визначення діагнозу може призначити тільки ваш лікар.
Самолікування може бути небезпечним для здоров'я.
Адміністрація сайту Receptika не несе відповідальності за можливі несприятливі наслідки що з'явилися внаслідок використання інформації на сайті.