У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Гайморит и антибиотики: эффективное лечение и быстрое выздоровление!

Гайморит и антибиотики: эффективное лечение и быстрое выздоровление!

Цензор: Батура Р.В.
Опубліковано: 21 листопада 2016
Змінено: 22 лютого 2024
673
4 хв читати

Гайморит та антибіотики: ефективне лікування та швидка перемога над хворобою!

Антибіотики при гаймориті призначаються для придушення розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Медичні препарати на основі сильнодіючих компонентів синтетичного або рослинного походження викликають загибель бактерій, усувають ускладнення, відновлюють захисні сили організму.

Коли не обійтися без лікування гаймориту антибіотиками

Під гайморитом мається на увазі запальний процес гайморових пазух. Захворювання зустрічається часто і вважається небезпечним без своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги. Нехтування рекомендованими правилами лікування гаймориту антибіотиками може призвести до ряду серйозних порушень в організмі, наприклад, розвитку гострої фази синуситу – скупчення гнійної речовини у верхньощелепній пазусі. Можливі ускладнення:

  • Запалення легень.
  • Абсцес мозку.
  • Менінгіт.
  • Втрата нюху.
  • Поширення інфекції на очниці.
  • Остеомієліт.
  • Неврит трійчастого нерва.
  • Хронічний бронхіт.

Щоб уникнути подібних ускладнень призначається антибіотик при гаймориті. При перших симптомах та ознаках нездужання потрібно звернутися до лікаря та почати лікування. За результатами анамнезу та обстеження ставиться діагноз та виписуються ліки.

Антибактеріальна терапія на початковій стадії хвороби

На початковій стадії гайморит легко піддається лікуванню антибіотиками. Застосування терапії доцільно у разі відсутності позитивного ефекту після перших 10 днів лікування захворювання гомеопатичними препаратами. Антибіотик проти гаймориту пригнічує розмноження та розвиток патогенних мікроорганізмів, усуває інфекційно-запальний процес. Ефект антибактеріальної терапії досягається за кілька днів.

Антибіотик при гаймориті в медустановах України в основному призначається у вигляді уколів і перорально. Залежно від ступеня захворювання та віку пацієнта можуть виписуватись спеціальні спреї, краплі та розчини, які вводяться в носові ходи методом упорскування. Для досягнення максимально позитивного результату препарати комбінуються, спільна їхня дія дозволяє полегшити стан пацієнта за короткий час.

Прийом при гаймориті антибіотика має обмеження в термінах залежно від клінічної картини. Одночасно з антибактеріальними засобами категорично заборонено вживати напої із вмістом алкоголю, інакше дія препарату зменшиться та настане загальна інтоксикація.

Які антибіотики застосовувати?

Антибіотики від гаймориту призначаються тільки лікарем після вивчення показників аналізів та визначення клінічної картини. Самостійне лікування може не дати результатів або призвести до погіршення стану здоров'я через ігнорування пацієнтом особливостей застосування та протипоказань. До кожного антибіотика гаймориту додається анотація з точним визначенням властивостей препарату, можливих побічних реакцій, термінів терапії. Важливо індивідуально здійснювати підбір засобу, щоб уникнути виникнення анафілактичного шоку або кропив'янки під час лікування.

До поширених протипоказань до застосування антибіотиків при лікуванні гаймориту відносяться:

  • Вагітність та грудне вигодовування.
  • Пічникова та ниркова недостатність.
  • Вік до 3 років.
  • Серцева недостатність та аритмія.
  • Підвищена чутливість організму до складу ліків.

Антибактеріологічні препарати розділені на групи залежно від виду основного сильнодіючого компонента. Тому перед початком терапії рекомендується провести пробу на чутливість до засобу. Антибіотики від гаймориту, вироблені в Україні, відпускаються фармацевтами за ціною, нижчою від імпортних аналогів за абсолютно ідентичних властивостей та ефекту.

Загальні рекомендації

Антибіотики для лікування гаймориту підбираються тільки на індивідуальній основі! Щоб уникнути розвитку резистентності мікроорганізмів до одного виду активного компонента в ліках, препарат замінюється іншим. Зміна антибактеріального засобу відбувається під контролем лікаря. Безконтрольне застосування препарату може призвести до побічних явищ, таких як розлад стільця, нудота, блювання.

Приймаючи від гаймориту антибіотик, пацієнт повинен контролювати загальний стан і при спостереженні побічних реакцій негайно звернутися до лікаря.

Дана стаття інформаційна, при появі подібних симптомів обов'язково зверніться до лікаря.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари