У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних
Противозачаточные средства

Противозачаточные средства

Цензор: Батура Р.В.
Опубліковано: 6 грудня 2017
Змінено: 3 жовтня 2023
381
5 хв читати

ПРОТИЗАПЛІДНІ ТАБЛЕТКИ: ЯКІ КРАЩЕ ВИБРАТИ?

Сьогодні парам досить легко уникнути небажаної вагітності: сучасна медицина створила кілька способів запобігання запліднення. Оскільки аборти шкодять здоров'ю та психологічному стану жінки, використання контрацептивів – найкраще рішення. Протизаплідні засоби можна розділити на групи, найпоширенішими серед яких є:

  • вагінальні контрацептиви (імпланти, свічки, маткові спіралі та кільця);
  • оральні протизаплідні засоби (таблетки);
  • презервативи.

При правильному доборі контрацептива можливість запліднення яйцеклітини зводиться практично до нуля без побічних ефектів. Тому питання вибору протизаплідного кошти необхідно підходити з великою відповідальністю. Партнерам рекомендується відвідати спеціалізованого лікаря, який підкаже найефективніший та найбезпечніший варіант захисту.

Оральні контрацептиви

Протизаплідні таблетки – це найпоширеніший вид контрацептивів. Механізм дії даних препаратів полягає у зменшенні активності сперматозоїдів та виробленні внутрішньоматкового слизу, який перешкоджає їхньому руху. Протизаплідні таблетки мають мінімальну кількість побічних ефектів, але підходять не кожній жінці, тому перед початком курсу прийому необхідно проконсультуватися з гінекологом.

З точки зору зручності застосування багато жінок воліють протизаплідні таблетки, які краще вибрати може підказати тільки фахівець у даній сфері, ґрунтуючись на віці, сексуальному досвіді та стані здоров'я. Сьогодні створено велику кількість контрацептивів нового покоління, які містять мінімум гормонів. Серед них:

  • «Джес» – протизаплідні таблетки, які не лише запобігають вагітності, але й усувають деякі гінекологічні проблеми;
  • Марвелон препарат нового покоління для жінок дітородного віку після 35 років;
  • Лактинет контрацептив, який підходить для жінок зі слабким серцем, цукровим діабетом та варикозом та інші гормональні таблетки.

Можна також приймати протизаплідні таблетки після акту: протягом 10-12 годин після незахищеного зносини їх ефективність становить 98-99%. Але цей вид контрацепції не підходить для регулярного використання, оскільки може призвести до порушень гормонального балансу.

Вагінальні контрацептиви

До цього різновиду протизаплідних засобів належать вагінальні таблетки, свічки, внутрішньоматкові спіралі та кільця.

Негормональні протизаплідні таблетки характеризуються також бактерицидними властивостями, захищаючи поверхню матки від різних інфекцій. Але цей вид контрацепції передбачає планування статевих зносин, оскільки контрацептив вводиться у піхву безпосередньо перед початком статевого акту. Тому протизаплідні негормональні таблетки підійдуть для сімейних пар або партнерів, які тривалий час перебувають у відносинах.

Протизаплідні свічки містять хімічні компоненти, які паралізують активність сперматозоїдів, тим самим перешкоджають заплідненню. На відміну від оральних контрацептивів протизаплідні свічки захищають жінку від різних інфекцій і захворювань статевої системи шляхом знищення патогенної мікрофлори. Цей контрацептив аналогічно вагінальним таблеткам необхідно використовувати перед безпосереднім початком акту. Багато жінок після 40 вибирають протизаплідні свічки – ndash; які краще, відповісти складно – більшість цих контрацептивів підходять для всіх жінок.

Протизаплідна спіраль і протизаплідне кільце контрацептиви для зручного та тривалого запобігання. Протизаплідне кільце вводиться в піхву гінекологом на вказаний в інструкції час, а спіраль вставляється глибоко в шийку матки. Після встановлення цих засобів немає потреби у використанні інших засобів захисту.

Інші засоби контрацепції

Крім вищевказаних, існує ряд інших засобів для запобігання вагітності. Найбільшою популярністю серед них, природно, користуються презервативи завдяки доступності, легкості використання та ефективності.

Менш поширеними є ін'єкції. Уколи призначаються жінкам після 40 років, а також здатні не тільки блокувати овуляцію, але й надавати лікувальний вплив.

Популярністю останнім часом починає користуватися пластир протизаплідний. Даний контрацептив нового покоління діє подібно до гормональних таблеток. Препарат приклеюється на одну з чотирьох доступних ділянок шкіри і міцно тримається протягом тижня, після чого змінюється іншим пластиром.

Незалежно від обраного протизаплідного засобу, необхідно чітко дотримуватись умов використання медикаментів.

Ця інформаційна стаття, при появі подібних симптомів обов'язково зверніться до лікаря.

Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари