Статті. Сторінка 5
Нежить або риніт – одне з найчастіших захворювань, з якими щорічно стикаються як дорослі, так і діти. На жаль, в більшості випадків, його симптоми ігноруються, що загрожує погіршенням самопочуття та перетіканням у гостру та хронічну форми.
Виникнення високої температури та ознобу є симптомами великої кількості захворювань. Але незалежно від причини вони значно погіршують самопочуття та за відсутності лікування призводять до тяжких наслідків.
Щороку мільйони людей різного віку схильні до гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу. Спалахи подібних захворювань активізуються в холодну пору року – восени та взимку, і супроводжуються ускладненнями, завдаючи непоправної шкоди організму.
Тепловий удар (і сонячний як його різновид) відноситься до патологічних реакцій організму, небезпечним для життя і виникають у відповідь на різке перегрівання.
Інфекція передається контактно-побутовим шляхом: при іграх на дитячих майданчиках, спільне проживання в таборах відпочинку та санаторіях, тісному спілкуванні в школах і садках.
Цистит при вагітності виявляють більш часто, ніж у невагітних жінок. Пов'язано це зі стазом сечі. Він виникає в результаті розширення сечоводів, викликаного зниженням скорочувальної здатності під впливом статевих гормонів і здавленням вагітною маткою.
Імовірність виникнення фотодерматозов підвищується у дітей, вагітних жінок і людей зі світлою шкірою. Також має значення генетична схильність до шкірних і алергічних реакцій: фотосенсибілізація з великим ризиком може проявитися при наявності в сімейному анамнезі дерматологічних захворювань.
Стоматит - захворювання, що супроводжується запальним процесом слизових оболонок ротової порожнини. Таким чином імунітет відповідає на розвиток різних подразників. Залежно від них і визначаються типи стоматиту.
Стоматит - захворювання, яке не тільки неприємно виглядає, але і провокує больові відчуття. Існує безліч видів цієї хвороби. До них відносять афтозний стоматит, і виразковий. Щоб діагностувати і визначити, як лікувати виразковий стоматит важливо проконсультуватися з лікарем. Особливо, якщо це не перший випадок і потрібно дізнатися як лікується афтозний стоматит у дітей різного віку, адже у них це захворювання виникає частіше, протікає важче.
Пневмонія — запальний процес в легенях. Орган уражається мікроорганізмами, тому для лікування обов'язково використовуються протимікробні засоби. Антибіотики при пневмонії призначає лікар з урахуванням перебігу захворювання та загальної картини.
Цистит доставляє жінкам безліч незручностей. Запалення слизової сечового міхура викликає болі, підвищення температури й може перерости в хронічну форму. Для оперативного лікування циститу використовуються антибіотики, а також супутня терапія.
COVID-19 — гостре вірусне захворювання, яке вражає дихальну систему і шлунково-кишковий тракт. Запобіжні заходи, які слід дотримуватися, щоб не захворіти відомі кожному. При підозрі зараження рекомендується здати тест на ковід. Який вибрати і чи можна купити комплект в інтернет-аптеці розповімо далі.
28 лютого 2019 | 2846 | 6 хв читати
Синусит (запалення пазух носа) – симптоми, причини виникнення та лікуванняСинусит носа у дітей і дорослих вважається запальним процесом придаткових пазух, що виявляється внаслідок ускладнення раніше трапилися захворювань через неправильне лікування або відсутності терапії. Відомий факт, що таке явище як каріозні зуби може бути причиною діагнозу «гострий синусит». Термін синусит об'єднує захворювання з інфекційно-запальним ефектом, що протікають в гострій або хронічній формі. Недуги припускають поразки синусів через дії бактерій, вірусів і грибків. Відома і алергічна форма у пацієнтів з високою чутливістю до будь-яких подразників.
Патологія суглобів з подальшим запаленням — артрит. Відома хвороба може бути виражена в гострій і хронічній формах. Крім того, що артрит передбачає порушення рухливості й деформацію, діагностика та статистичні дані говорять про те, що 15% пацієнтів через прогресування недуги стають інвалідами. Досі медичні експерти не можуть з'ясувати, чому виникає така проблема і пояснити факт раптового запалення суглобів у людини. Але, з повною упевненістю, лікар може заявити про те, що перед розвитком цієї хвороби відбувається збій і ослаблення імунної системи.
Атопічний дерматит у дітей — хронічне ураження шкіри, яке проявляється почервонінням, висипанням, сверблячкою. Висип і неприємні наслідки почервоніння виникають в результаті введення в їжу білків, цитрусових, полуниці, коров'ячого молока, яєць, вівсяної й інших каш. Крім цього, запалення шкіри може бути спровоковано погано випраним одягом або використанням брудного рушника. Важливо пам'ятати, що захворювання може розвиватися в результаті контакту з одним або декількома алергенами, що значно ускладнює процес виявлення продукту або речі, що спровокувала утворення висипу. Вилікувати атопічний дерматит можна лише при визначенні алергену. Захворювання може розвиватися в ранньому віці — з 2-3 місяців життя, проте до 3-4 років повністю пройти. Слід розуміти, що атопічний дерматит — прояв некоректної роботи внутрішніх органів травної та видільної систем, однак ця недуга може проявиться у новонародженого в разі спадкової схильності до виникнення алергії.
Болить голова, все падати з рук, постійно хочеться спати, а життя стало якоюсь сірою. «Сезонна депресія або перевтома», — подумає пацієнт, але ні. Найчастіше ці, на перший погляд, нешкідливі прояви є наслідком дуже неприємної й серйозної недуги. Гіпотиреоз — це захворювання щитовидки, що полягає в неможливості останньої виконувати свої функції повною мірою: регулювати метаболічні процеси, стимулювати розвиток і ріст організму. Ця патологія виникає внаслідок недостатньої вироблення тиреоїдних гормонів — тироксину і трийодтироніну, а також через підвищення тиреотропіну.
Гіпертонічна хвороба — це патологія серцево-судинного апарату, яка розвивається в результаті дисфункції ниркових механізмів і центрів судинної регуляції. Прогресуюча форма цієї недуги може призвести до органічних і функціональних негативних змін нирок, серця і ЦНС.
Артеріальний кров'яний тиск не має певних чітких стандартів норми. Показники діяльності серця суто індивідуальні і залежать від ряду факторів: віку, ступеня навантаження, фізичного стану. Але при цьому в медичному середовищі є усереднена норма, яка дозволяє виявити можливі збої в роботі організму. Для того, щоб розуміти, які параметри характерні для кожної людини. Для цього важливо трохи більше вивчати цей показник.
Що таке гіпертиреоз? Це клінічний синдром, спровокований високою гормональною активністю щитоподібної залози. Для захворювання характерна надлишкове вироблення двох гормонів: тироксину (Т4) і трийодтироніну (ТЗ). Перенасичення цих речовин в крові викликає збільшену активність обмінних процесів в організмі. Цей синдром повністю протилежний гіпотиреозу, коли процес метаболізму сповільнюється. Для комплексного лікування недуги варто чітко розуміти наслідки хвороби, а також можливі причини появи.
Говорячи про такий неприємний недуг як алергія, амброзія займає перші місця в списку найбільш поширених причин появи цього захворювання. Пік цвітіння цієї рослини припадає на кінець липня - початок жовтня, коли температура повітря знижується. Для людей, схильних до появи алергічних реакцій — це час доставляє масу незручностей. Недуга супроводжується головним болем, нежитю, висипом, а в окремих випадках навіть непритомністю. Наслідки алергії на амброзію можуть передбачити виникнення навіть астми, якщо вчасно не звернутися до комплексної терапії. Для того, щоб спростити собі життя та максимально безнапасно пережити період цвітіння амброзії, важливо не тільки знати, як лікувати недугу, а й що являє собою ця рослина.