У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 6

Артрит: причини та фактори розвитку
17 лютого 2019 | 825 | 8 хв читати
Артрит: причини та фактори розвитку
Патологія суглобів з подальшим запаленням — артрит. Відома хвороба може бути виражена в гострій і хронічній формах. Крім того, що артрит передбачає порушення рухливості й деформацію, діагностика та статистичні дані говорять про те, що 15% пацієнтів через прогресування недуги стають інвалідами. Досі медичні експерти не можуть з'ясувати, чому виникає така проблема і пояснити факт раптового запалення суглобів у людини. Але, з повною упевненістю, лікар може заявити про те, що перед розвитком цієї хвороби відбувається збій і ослаблення імунної системи.
Атопічний дерматит (екзема)
25 січня 2019 | 3677 | 7 хв читати
Атопічний дерматит (екзема)
 Атопічний дерматит у дітей — хронічне ураження шкіри, яке проявляється почервонінням, висипанням, сверблячкою. Висип і неприємні наслідки почервоніння виникають в результаті введення в їжу білків, цитрусових, полуниці, коров'ячого молока, яєць, вівсяної й інших каш. Крім цього, запалення шкіри може бути спровоковано погано випраним одягом або використанням брудного рушника. Важливо пам'ятати, що захворювання може розвиватися в результаті контакту з одним або декількома алергенами, що значно ускладнює процес виявлення продукту або речі, що спровокувала утворення висипу. Вилікувати атопічний дерматит можна лише при визначенні алергену. Захворювання може розвиватися в ранньому віці — з 2-3 місяців життя, проте до 3-4 років повністю пройти. Слід розуміти, що атопічний дерматит — прояв некоректної роботи внутрішніх органів травної та видільної систем, однак ця недуга може проявиться у новонародженого в разі спадкової схильності до виникнення алергії.
 Болить голова, все падати з рук, постійно хочеться спати, а життя стало якоюсь сірою. «Сезонна депресія або перевтома», — подумає пацієнт, але ні. Найчастіше ці, на перший погляд, нешкідливі прояви є наслідком дуже неприємної й серйозної недуги. Гіпотиреоз — це захворювання щитовидки, що полягає в неможливості останньої виконувати свої функції повною мірою: регулювати метаболічні процеси, стимулювати розвиток і ріст організму. Ця патологія виникає внаслідок недостатньої вироблення тиреоїдних гормонів — тироксину і трийодтироніну, а також через підвищення тиреотропіну. 
Лікування гіпертонічної хвороби
30 жовтня 2018 | 1105 | 8 хв читати
Лікування гіпертонічної хвороби
 Гіпертонічна хвороба — це патологія серцево-судинного апарату, яка розвивається в результаті дисфункції ниркових механізмів і центрів судинної регуляції. Прогресуюча форма цієї недуги може призвести до органічних і функціональних негативних змін нирок, серця і ЦНС. 
Артеріальний кров'яний тиск не має певних чітких стандартів норми. Показники діяльності серця суто індивідуальні і залежать від ряду факторів: віку, ступеня навантаження, фізичного стану. Але при цьому в медичному середовищі є усереднена норма, яка дозволяє виявити можливі збої в роботі організму. Для того, щоб розуміти, які параметри характерні для кожної людини. Для цього важливо трохи більше вивчати цей показник.
Лікування гіпертиреозу (тиреотоксикозу)
12 жовтня 2018 | 2365 | 7 хв читати
Лікування гіпертиреозу (тиреотоксикозу)
 Що таке гіпертиреоз? Це клінічний синдром, спровокований високою гормональною активністю щитоподібної залози. Для захворювання характерна надлишкове вироблення двох гормонів: тироксину (Т4) і трийодтироніну (ТЗ). Перенасичення цих речовин в крові викликає збільшену активність обмінних процесів в організмі. Цей синдром повністю протилежний гіпотиреозу, коли процес метаболізму сповільнюється. Для комплексного лікування недуги варто чітко розуміти наслідки хвороби, а також можливі причини появи. 
Алергія на амброзію
11 жовтня 2018 | 9478 | 8 хв читати
Алергія на амброзію
Говорячи про такий неприємний недуг як алергія, амброзія займає перші місця в списку найбільш поширених причин появи цього захворювання. Пік цвітіння цієї рослини припадає на кінець липня - початок жовтня, коли температура повітря знижується. Для людей, схильних до появи алергічних реакцій — це час доставляє масу незручностей. Недуга супроводжується головним болем, нежитю, висипом, а в окремих випадках навіть непритомністю. Наслідки алергії на амброзію можуть передбачити виникнення навіть астми, якщо вчасно не звернутися до комплексної терапії. Для того, щоб спростити собі життя та максимально безнапасно пережити період цвітіння амброзії, важливо не тільки знати, як лікувати недугу, а й що являє собою ця рослина.
Сонячний опік
21 вересня 2018 | 423 | 8 хв читати
Сонячний опік
Сонячні опіки — це часта реакція шкіри на перегрів. Багатьом з нас знайомі їх неприємні наслідки, коли намагаючись отримати бронзову засмагу на пляжі під час відпустки, ми не помічаємо, як наша шкіра поступово червоніє, починає пекти, а часом і зовсім покривається пухирями. Часто, коли болить сонячний опік — це вже уражена ділянка зовнішнього покриву, і потрібно боротися з наслідками впливу променів на тіло людини. Вплив сонця на наш організм небезпечно в разі надлишку ультрафіолету. Важливо нормувати час перебування під прямими променями й користуватися відповідним для вашого типу шкіри сонцезахисним кремом.  Але що робити, якщо сонячний удар, опіки та інші прояви цього неприємного симптому вже дають про себе знати? Варто трохи краще розібратися в цій проблемі для правильного усунення недуги. 
Діарея
20 вересня 2018 | 121 | 7 хв читати
Діарея
Діарея — це поширений симптом, який часто зустрічається при різних захворюваннях організму. Пронос не становить собою певну хворобу, тому для розладу шлунка немає загальноприйнятої схеми лікування. Саме через це для терапії такого патологічного стану, як діарея, причини виникнення недуги потрібно дізнатися в першу чергу. Це дозволить поліпшити якість лікування і позбавитися від неприємного стану в кілька разів швидше.
Болить шлунок
19 вересня 2018 | 10505 | 10 хв читати
Болить шлунок
 Спазм шлунка — досить неприємне відчуття, з яким стикається кожен. Виявити причину недуги часом буває досить складно, бо біль в цій галузі далеко не завжди пов'язаний з проблемами травлення. Іноді неприємні відчуття виникають через надмірне споживання їжі або рідини. Часом больовий синдром може вказувати на проблеми з іншими органами, що може означати розвиток серйозної патології і вимагає негайного лікування.
Як лікувати остеохондроз
21 серпня 2018 | 2939 | 12 хв читати
Як лікувати остеохондроз
Остеохондроз  —  це дистрофічні порушення хребта, які проявляються в міжхребцевих дисках і суглобових хрящах. Друга назва недуги  —   «хвороба цивілізації», оскільки це захворювання безпосередньо пов'язане з прямоходінням, для якого характерна збільшена навантаженість на хребет протягом всього дня. У 90% болі в спині викликані саме остеохондрозом, який в сучасній медицині заведено ділити на декілька видів.  
Як лiкувати стоматит
1 серпня 2018 | 4230 | 9 хв читати
Як лiкувати стоматит
Стоматит — часто зустрічається в переліку хвороб слизової оболонки рота. Часто називають хворобою немитих рук, оскільки саме дотик рук до губ провокує розвиток стоматиту. З цієї причини захворювання найчастіше виникає саме у немовлят, які постійно норовлять засунути в рот предмети з підлоги або свої руки.Кожному з батьків важливо знати, як виглядає стоматит у дітей. Орієнтування в систематики дозволяє швидко діагностувати захворювання, і завдяки консультації з лікарем швидко вирішити, чим лікувати стоматит у дитини.
Тахікардією серця називається порушення ритму, яке супроводжується збільшенням частоти серцевих скорочень, а саме понад 90 ударів за одну хвилину. Варто враховувати, що у здорової дорослої людини серце має властивість скорочуватися 60-80 разів на хвилину. Зверніть увагу, що ця недуга не є окремим видом захворювання. Як правило, тахікардія серця — це фізіологічний стан організму людини або симптом певної хвороби. Тахікардія є дуже поширеною проблемою, це порушення зустрічається у чималої кількості людей.  Багато хто запитує, які ж ознаки має ця недуга. При тахікардії виникає почуття прискореного серцебиття, може з'явитися пульсація судин шиї, запаморочення, відчуття неспокою і навіть непритомність (у рідкісних випадках). 
Чимало людей мають зайву вагу, страждають серцево-судинними захворюваннями, а також хворіють на діабет. У чому ж полягає причина виникнення цих недуг? Високий рівень холестерину в крові! Холестерин є речовиною, яка виробляється в людському організмі природним шляхом. Цей процес відбувається в печінці. Тобто щодня ліпофільний спирт надходить в організм в обмеженій кількості для правильного функціонування органів. Підвищений холестерин — кров покаже результат зловживання харчами до складу яких входить речовина. 
Холецистит
6 липня 2018 | 2640 | 9 хв читати
Холецистит
Холецистит — запальний процес, який відбувається в жовчному міхурі людини. Як правило, недуга спровокована тим, що орган заражений кишковою мікрофлорою на фоні розладу процедури відтоку жовчі. Дуже часто захворювання є ускладненням жовчнокам'яної хвороби. Жовчний міхур — орган, який бере активну участь в процесі травлення, а також розташовується біля печінки. У здорової людини вихід жовто-зеленої рідини відбувається через тонку кишку. У разі захворювання, жовчний міхур збирає жовч, що стає причиною розвитку інфекції. Основні ознаки холециститу: інтенсивні болі в правому боці, інтоксикація організму в разі накопичення гною. Зверніть увагу, що це захворювання часто є хірургічною патологією. Жінки страждають на хворобу набагато частіше, ніж чоловіки. 
Як лікувати сколіоз
2 липня 2018 | 1475 | 8 хв читати
Як лікувати сколіоз
Навіть найменша недуга — головна причина зниження якості життя для будь-якої людини. Сколіоз хребта не виняток. Ця недуга приносить не тільки болючі і неприємні відчуття, але і в деяких випадках ускладнення. Зверніть увагу, що неправильне лікування або зовсім бездіяльність може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям людини. Тому виправлення сколіозу — лікувальний процес, до якого рекомендується підійти серйозно, детально вивчивши це питання. Ця стаття допоможе розібратися, що ж таке сколіоз, вивчити види, ступені, а також причини виникнення хвороби. 
Вітаміни B1
23 квітня 2018 | 1317 | 7 хв читати
Вітаміни B1
Тіамін (вітамін B1) являє собою елемент B-групи. Це водорозчинна речовина, що характеризується прозорим забарвленням і кристалічною формою. При нагріванні структура елемента руйнується. Тіамінпірофосфат випускається у формі таблеток або ін'єкційних розчинів і застосовується у сфері медичної допомоги.
Програма відновлення після пологів
20 квітня 2018 | 483 | 5 хв читати
Програма відновлення після пологів
У період вагітності жіноча фігура зазнає змін. На животі утворюється обвисла складка, груди втрачають привабливу округлість, а цифрові показники при зважуванні сильно збільшуються. Схуднути після пологів прагнуть 90% молодих матерів: тільки 10% жіночої аудиторії можуть похвалитися відмінною формою після народження малюка. Фахівці рекомендують майбутнім мамам стежити за фігурою з 20-го тижня розвитку плоду, оскільки в цей період формуються округлості й відбуваються кардинальні зміни в зовнішньому вигляді жінки.
Ознаки раку
19 квітня 2018 | 539 | 4 хв читати
Ознаки раку
Онкология — отрасль медицинской науки, занимающаяся изучением природы и поисками методов лечения доброкачественных и злокачественных новообразований. Онкологические заболевания развиваются на клеточном уровне и могут поражать любые органы. Под словом «рак» подразумеваются только опухоли злокачественного происхождения. 
 Хламідіоз — інфекційне захворювання венеричного типу. Хвороба передається статевим шляхом. Статистичні дані свідчать, що найчастіше недуга вражає жінок і чоловіків у віці 18-30 років. 
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари