У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 4

Карієс: причини, профілактика та лікування
17 жовтня 2022 | 2565 | 12 хв читати
Карієс: причини, профілактика та лікування
Карієс – це найбільш поширене стоматологічне захворювання, з яким звертаються до дантистів і дорослі, і діти. У статистиці хронічних патологій дитячого віку він обганяє бронхіальну астму та призводить до того, що майже 80% підлітків мають каріозну порожнину, а 95% дорослих – запломбовані зуби.
Хропіння: причини та способи лікування
28 вересня 2022 | 3416 | 17 хв читати
Хропіння: причини та способи лікування
Хропіння – деренчливий низькочастотний звук, який видає спляча людина. Він пов'язаний з особливостями анатомічної будови глотки та гортані. Під час сну м'які тканини носоглотки розслабляються і частково чи повністю перекривають просвіт дихальних шляхів, коли швидкість повітряного потоку збільшується. Внаслідок чого виникає характерна звукова вібрація.
Чому хрумтять суглоби?
20 вересня 2022 | 3719 | 12 хв читати
Чому хрумтять суглоби?
Крепітація або хрускіт у суглобах проявляється характерним звуком при ходьбі, фізичному навантаженні або повороті тулуба. Фізіологічна причина – утворення бульбашок повітря в синовіальній рідині, що забезпечує змащення елементів суглобового апарату. Саме в момент, коли гази лопаються, виникає клацання.
Кір це одне з найнебезпечніших захворювань, яке також є однією з найпопулярніших причин дитячої смертності у всьому світі. Проте захворіти на кір можуть не лише діти, а й дорослі люди. Щоб убезпечити себе та своїх близьких від цієї інфекції, необхідно докладно розібратися у її симптоматиці, профілактиці та схемах лікування. 
Заклало вухо: що робити, і як це запобігти
5 вересня 2022 | 24508 | 12 хв читати
Заклало вухо: що робити, і як це запобігти
Відчуття закладеності вуха - неприємне явище, що негативно впливає на загальну якість життя, що викликає роздратування і серйозний дискомфорт. До того ж, у деяких випадках закладеність вуха свідчить про наявність різних патологій в організмі. Коли краще почекати, раптом «все пройде само собою», а коли потрібно обов'язково звернутися за допомогою, спробуємо розібратися докладніше.
Зменшення гостроти зору – справжній біч сучасного покоління. З кожним роком ситуація посилюється. Це не дивно, адже наші м'язи очей щодня зазнають колосального навантаження. Для фокусування зору вони здійснюють до ста тисяч рухів за добу, що еквівалентно навантаженню на ноги при проходженні пішки відстані близько 80 кілометрів. За таку активність ми «розплачуємося» почервонінням слизової оболонки, появою відчуття печіння, роздратування кон'юнктиви. Уникнути цих неприємних симптомів, зберегти зір довгі роки допоможуть спеціальні вправи для очей.
Авітаміноз: чого не вистачає організму
21 липня 2022 | 1133 | 11 хв читати
Авітаміноз: чого не вистачає організму
Часто на початку весни ми відчуваємо нездужання. Замість бадьорості та гарного настрою відчуваємо сонливість, слабкість. До цих неприємних симптомів додається нежить, першіння в горлі, така зміна настрою: періоди апатії змінюються дратівливістю і нервозністю. Найпоширенішою причиною перерахованих явищ є авітаміноз.
Панічні розлади, за даними ВООЗ, зустрічається у 5% населення. Війна в Україні стала фактором, який провокує такий стан у більшої кількості осіб. Умови життя в режимі воєнного стану, постійні обстріли, перебування в бомбосховищах або вимушена еміграція призводять до панічним атакам, що виникають у дорослих та дітей. Як зберігати спокій, та успішно долати подібні розлади, допомагаючи собі та оточуючим, має знати кожна людина.
Як допомогти дитині подолати стрес
24 червня 2022 | 1782 | 10 хв читати
Як допомогти дитині подолати стрес
Емоційна безпека, впевненість у собі, внутрішній спокій – важливі складові у розвиток кожної дитини. Будь-які різкі зміни у поведінці – серйозна нагода насторожитися. Не кожна дитина розуміє, що таке стрес.
Як надати першу допомогу: загальні правила
16 червня 2022 | 1392 | 13 хв читати
Як надати першу допомогу: загальні правила
Перша медична допомога - це комплекс заходів, який може бути наданий потерпілому в разі травми, поранення або інших ситуацій, пов'язаних із раптовим порушенням здоров'я. Її основна відмінність від професійної допомоги медиків полягає в матеріалах, за допомогою яких виявляються екстрені заходи, що сприяють збереженню життя, а також простоті заходів.
Аварії на хімічних підприємствах – небезпечне явище, яке може призвести до ураження навколишнього середовища, загибелі всього живого чи серйозних наслідків для здоров'я людини.
Герпес
30 травня 2022 | 2244 | 9 хв читати
Герпес
Герпес, який виникає через влучення в організм відповідного вірусу, зустрічається у 95% населення. Більшість людей не підозрюють про його існування, і стикаються із захворюванням при впливі низки провокуючих факторів.
Вітамін D
13 травня 2022 | 2664 | 11 хв читати
Вітамін D
Процес життєзабезпечення організму та його правильного функціонування залежить від злагодженої роботи всіх його систем та органів. При дестабілізації однієї з його компонентів підвищується ризик виникнення серйозних захворювань. У тому числі це стосується виходу за межі норми рівня вітамінів. Особливо небезпечна нестача такої речовини, як кальциферол або вітамін Д, що може призвести до патологій у роботі внутрішніх органів.
Як позбутися бородавок?
6 травня 2022 | 2218 | 7 хв читати
Як позбутися бородавок?
З бородавками та папіломами у різних формах зі статистики стикається кожна третя людина. Вони виникають як у дорослих, так і дітей, і здебільшого зникають самостійно. Але в деяких ситуаціях подібні освіти заважають виконанню повсякденних справ, створюють незручності при ходьбі, дискомфорт через зовнішній вигляд і можуть перерости в серйозні наслідки.
Що робити при укусах комах?
29 квітня 2022 | 1685 | 11 хв читати
Що робити при укусах комах?
У теплу пору року зіткнення з комарами, шершнями, сліпами, бджолами та іншими представниками таких організмів практично неминуче. Навіть при використанні москітних сіток на вікнах, обробці відкритих ділянок тіла спеціальними засобами та правильною поведінкою біля місць їх проживання, ймовірні укуси комах.
Як лікувати грибок нігтів?
22 квітня 2022 | 4286 | 9 хв читати
Як лікувати грибок нігтів?
Лікування грибка нігтів вимагає відвідування дерматолога та негайної реакції. Від коректності вжитих заходів залежить швидкість усунення захворювання та мінімізація ризику ускладнень.
Що робити при діареї: дієта та лікування
15 квітня 2022 | 7837 | 16 хв читати
Що робити при діареї: дієта та лікування
Діарея – одне з найпоширеніших захворювань у дорослому та дитячому віці. Збудники кишкової інфекції з наступними ускладненнями та симптоматикою підстерігають людину в різні життєві моменти – під час подорожей, перебування вдома чи в гостях та інших ситуаціях.
Поширеним захворюванням серед дітей та дорослих є гайморит. Він є запаленням гайморових пазух, що виникає не тільки в холодну пору року, але і в літній сезон.
Кров з носа: причини та наслідки
1 квітня 2022 | 5563 | 9 хв читати
Кров з носа: причини та наслідки
У більшості випадків кров з носа – рідкісне явище, яке не несе небезпеки. Але при систематичному повторенні кровотеча вважається одним з важливих симптомів, що свідчать про наявність важких патологій в організмі дорослої або дитини.
Що робити, коли підвищено еритроцити?
23 березня 2022 | 48056 | 6 хв читати
Що робити, коли підвищено еритроцити?
Одним із численних компонентів крові являються червоні кров'яні тільця – еритроцити. У них міститься гемоглобін, який відповідає за зв'язування кисню в легенях, та постачання тканин та органів. Організм повинен виробляти червоні кров'яні тільця постійно у достатній кількості, оскільки щомиті вони помирають у кількості близько трьох мільйонів, а максимальна тривалість життя становить менше ніж 120 днів.
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари