У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 2

Вітамін С: міфи та факти про аскорбінку
10 вересня 2024 | 1155 | 14 хв читати
Вітамін С: міфи та факти про аскорбінку
Вітамін С (науково він називається "аскорбінова кислота") - це знайома багатьом речовина, яку активно згадують як підтримку імунітету та порятунок від інфекцій. І це справді не міф - вона позитивно впливає на роботу всіх систем організму (особливо - імунної) і може допомогти впоратися із сезонними застудними захворюваннями. 
Холера: симптоми, терапія та профілактика
30 серпня 2024 | 618 | 12 хв читати
Холера: симптоми, терапія та профілактика
Холера - це небезпечне захворювання, яке вражає шлунково-кишковий тракт і може призвести до загрозливих для життя ускладнень. Нині воно трапляється досить рідко, проте раніше становило велику загрозу, особливо для країн із низьким рівнем санітарного забезпечення.
Рани – це часта проблема, особливо у дитячому віці. Практично будь-яка людина, яка веде хоча б помірно активний спосіб життя, багато разів у житті стикається з подряпинами, порізами, гематомами та іншими незначними ушкодженнями шкіри.
Лишай - це група шкірних хвороб, які спричиняються різними збудниками, а проявляються висипаннями, що сверблять і лущаться. Для позбавлення від них застосовуються методи, що відповідають виявленій причині, тому не варто намагатися лікувати хворобу самостійно.
Сальмонельоз - це одна з найпоширеніших кишкових інфекцій. Вона виникає в людей будь-якого віку і статі та завдає чималого дискомфорту за рахунок кишкових симптомів і загального нездужання. У деяких випадках патологія минає самостійно завдяки реакції власної імунної системи, однак сподіватися на такий результат не слід.
Шкіра - це бар'єр для проникнення шкідливих речовин в організм. Вона захищає від впливу потенційно небезпечних зовнішніх чинників, однак сама при цьому може сильно постраждати. Наприклад, ультрафіолетове випромінювання, з яким ми стикаємося щодня, згубно впливає на клітини шкіри, може спричиняти їхнє ушкодження, передчасне старіння та апоптоз.
Виділення поту - це природний процес, який необхідний організму для підтримання здорової терморегуляції. Коли людині спекотно, рідина, що виділяється з потом, охолоджує поверхню шкіри, знижуючи температуру тіла і запобігаючи розвитку теплового удару. 
Одна з найпоширеніших причин екстреного звернення по медичну допомогу в літніх людей і людей середнього віку - це інсульт. Цей критичний стан може розвиватися через безліч сприятливих факторів, які до виникнення проблеми не призводять до яскраво вираженої симптоматики. 
Для правильного розвитку і підтримки на потрібному рівні метаболізму людському організму необхідно отримувати безліч корисних нутрієнтів ззовні. Не всі речовини він здатний виробити самостійно, тому так важливо стежити за харчуванням і щоденним надходженням мікроелементів і вітамінів.
Багато батьків стикаються з появою в дитини з рота характерного різкого запаху ацетону. Ця речовина синтезується для участі в процесах енергообміну, однак за значного збільшення її концентрації починає виділятися із сечею та під час дихання. Це супроводжується появою специфічної симптоматики.
Захворювання шлунково-кишкового тракту - це часта патологія, яка останнім часом дедалі частіше зустрічається в молодих людей і навіть дітей. Запалення слизової шлунка діагностується частіше за інших, оскільки ця хвороба виникає на тлі чинників, які, так чи інакше, присутні в житті практично кожної людини.
Мастопатія – хвороба цивілізації
12 квітня 2024 | 675 | 13 хв читати
Мастопатія – хвороба цивілізації
Мастопатія - це поширена хвороба, яка найчастіше діагностується у жінок віком після 45 років. Це пов'язано з імовірним настанням перших симптомів клімаксу, гормональним дисбалансом і загальною перебудовою організму. Зміни в молочних залозах вивчає мамологія - розділ медицини, присвячений здоров'ю грудних залоз, зокрема особливостям їхніх вікових змін і впливу на них чинників довкілля.
Для підтримання нормального гомеостазу дуже важливо забезпечувати організм достатньою кількістю корисних нутрієнтів. Один із них - магній, необхідний для роботи практично всіх систем організму (травної, ендокринної, серцево-судинної, нервової).
Дитячі інфекції (до яких належить і вітряна віспа) - це група захворювань, що найчастіше вражають дітей раннього віку. Це пов'язано з тим, що збудники, які їх викликають, володіють високим рівнем контагіозності, і заражають невакцинованих дітей з практично стовідсотковою ймовірністю. 
Вітамін А: міфи і факти
14 березня 2024 | 1796 | 15 хв читати
Вітамін А: міфи і факти
Вітамін А - це один з корисних нутрієнтів, який людина отримує, в основному, з їжі. Він вважається одним із найсильніших антиоксидантів, захищає клітини від передчасного апоптозу, благотворно впливає на зір і стан імунітету.
Пологи - це відповідальний момент, до якого необхідно правильно підготуватися. Крім стандартної підготовки до майбутнього життя з малюком (купівля речей, вивчення відповідної літератури, облаштування приміщення) необхідно потурбуватися і про момент його появи на світ.
Міжреберна невралгія
26 лютого 2024 | 4871 | 16 хв читати
Міжреберна невралгія
Міжреберна невралгія - це поширене захворювання, яке проявляється періодичними нападами інтенсивного болю в міжреберних проміжках. Часто цей симптом настільки виражений, що викликає асоціації з серцевим нападом, проте прямої загрози життю навіть на піку проявів хвороба не несе.
Нервова система - одна з найскладніших у людському організмі. За своєї багатофункціональності та величезного адаптаційного ресурсу вона часто виявляється недостатньо пластичною для самостійного відновлення після психоемоційних потрясінь.
Що робити, якщо схопила судома?
26 січня 2024 | 3433 | 18 хв читати
Що робити, якщо схопила судома?
Судоми - це поширена проблема багатьох людей. З нею стикаються практично всі: хтось займається спортом, інший - важкою роботою, а деякі люди більшу частину дня проводять в одній позі.
Тест на вагітність: коли робити?
12 січня 2024 | 2696 | 16 хв читати
Тест на вагітність: коли робити?
Тест на вагітність - універсальний домашній спосіб визначити, вагітна жінка чи ні. Пренатальна діагностика вагітності - важливий аспект відповідального ставлення до свого здоров'я. Вона дає змогу вчасно стати на облік і не допустити випадкового негативного впливу на плід.
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари