У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 2

Виділення поту - це природний процес, який необхідний організму для підтримання здорової терморегуляції. Коли людині спекотно, рідина, що виділяється з потом, охолоджує поверхню шкіри, знижуючи температуру тіла і запобігаючи розвитку теплового удару. 
Одна з найпоширеніших причин екстреного звернення по медичну допомогу в літніх людей і людей середнього віку - це інсульт. Цей критичний стан може розвиватися через безліч сприятливих факторів, які до виникнення проблеми не призводять до яскраво вираженої симптоматики. 
Для правильного розвитку і підтримки на потрібному рівні метаболізму людському організму необхідно отримувати безліч корисних нутрієнтів ззовні. Не всі речовини він здатний виробити самостійно, тому так важливо стежити за харчуванням і щоденним надходженням мікроелементів і вітамінів.
Багато батьків стикаються з появою в дитини з рота характерного різкого запаху ацетону. Ця речовина синтезується для участі в процесах енергообміну, однак за значного збільшення її концентрації починає виділятися із сечею та під час дихання. Це супроводжується появою специфічної симптоматики.
Захворювання шлунково-кишкового тракту - це часта патологія, яка останнім часом дедалі частіше зустрічається в молодих людей і навіть дітей. Запалення слизової шлунка діагностується частіше за інших, оскільки ця хвороба виникає на тлі чинників, які, так чи інакше, присутні в житті практично кожної людини.
Мастопатія – хвороба цивілізації
12 квітня 2024 | 599 | 13 хв читати
Мастопатія – хвороба цивілізації
Мастопатія - це поширена хвороба, яка найчастіше діагностується у жінок віком після 45 років. Це пов'язано з імовірним настанням перших симптомів клімаксу, гормональним дисбалансом і загальною перебудовою організму. Зміни в молочних залозах вивчає мамологія - розділ медицини, присвячений здоров'ю грудних залоз, зокрема особливостям їхніх вікових змін і впливу на них чинників довкілля.
Для підтримання нормального гомеостазу дуже важливо забезпечувати організм достатньою кількістю корисних нутрієнтів. Один із них - магній, необхідний для роботи практично всіх систем організму (травної, ендокринної, серцево-судинної, нервової).
Дитячі інфекції (до яких належить і вітряна віспа) - це група захворювань, що найчастіше вражають дітей раннього віку. Це пов'язано з тим, що збудники, які їх викликають, володіють високим рівнем контагіозності, і заражають невакцинованих дітей з практично стовідсотковою ймовірністю. 
Вітамін А: міфи і факти
14 березня 2024 | 1522 | 15 хв читати
Вітамін А: міфи і факти
Вітамін А - це один з корисних нутрієнтів, який людина отримує, в основному, з їжі. Він вважається одним із найсильніших антиоксидантів, захищає клітини від передчасного апоптозу, благотворно впливає на зір і стан імунітету.
Пологи - це відповідальний момент, до якого необхідно правильно підготуватися. Крім стандартної підготовки до майбутнього життя з малюком (купівля речей, вивчення відповідної літератури, облаштування приміщення) необхідно потурбуватися і про момент його появи на світ.
Міжреберна невралгія
26 лютого 2024 | 4297 | 16 хв читати
Міжреберна невралгія
Міжреберна невралгія - це поширене захворювання, яке проявляється періодичними нападами інтенсивного болю в міжреберних проміжках. Часто цей симптом настільки виражений, що викликає асоціації з серцевим нападом, проте прямої загрози життю навіть на піку проявів хвороба не несе.
Нервова система - одна з найскладніших у людському організмі. За своєї багатофункціональності та величезного адаптаційного ресурсу вона часто виявляється недостатньо пластичною для самостійного відновлення після психоемоційних потрясінь.
Що робити, якщо схопила судома?
26 січня 2024 | 2913 | 18 хв читати
Що робити, якщо схопила судома?
Судоми - це поширена проблема багатьох людей. З нею стикаються практично всі: хтось займається спортом, інший - важкою роботою, а деякі люди більшу частину дня проводять в одній позі.
Тест на вагітність: коли робити?
12 січня 2024 | 2313 | 16 хв читати
Тест на вагітність: коли робити?
Тест на вагітність - універсальний домашній спосіб визначити, вагітна жінка чи ні. Пренатальна діагностика вагітності - важливий аспект відповідального ставлення до свого здоров'я. Вона дає змогу вчасно стати на облік і не допустити випадкового негативного впливу на плід.
Головний біль - це одна з найчастіших скарг, з якими пацієнти зазвичай звертаються до лікаря. Він завдає безліч незручностей, заважає нормальній життєдіяльності, ускладнює будь-яку роботу. Цефалгія може зустрічатися в будь-якому віці й у людей будь-якої статі.
Чим промивати носа?
8 вересня 2023 | 14439 | 15 хв читати
Чим промивати носа?
Лікування носа являє собою комплекс процедур, що здійснюються в профілактичних або терапевтичних цілях. З фізіологічної точки зору, носова порожнина покрита тонким шаром слизу, що виконує функцію фільтра: бар'єр не пропускає патогенні мікроорганізми, віруси, бактерії та пил. 
Болі у спині: що робити?
1 вересня 2023 | 5154 | 11 хв читати
Болі у спині: що робити?
Поперековий відділ є найбільш навантаженою частиною хребта та найчастіше піддається надмірній перенапрузі, що викликає тягнучий біль у попереку. Причинами появи неприємних відчуттів можуть стати різні фактори в залежності від віку, роду діяльності, фізичних даних (ваги, зросту) та способу життя.
Цукровий діабет — це захворювання, при якому організм із якихось причин не може правильно засвоювати глюкозу. У нормі вона надходить у кров із травного тракту під час засвоєння їжі або синтезується зі спеціальних депо. Цей вуглевод необхідний клітинам для підтримки нормальної життєдіяльності і для забезпечення енергією всіх процесів, що протікають.
Головний біль у дитини: що робити?
21 липня 2023 | 14330 | 15 хв читати
Головний біль у дитини: що робити?
Головний біль - це патологічний симптом, який часто виникає у багатьох людей. Його поява може бути пов'язана з наявними захворюваннями, однак у переважній більшості випадків він свідчить про перенапругу нервової системи.
Постійне нездужання, безпричинна втома, втрата апетиту, синці при незначних забиттях можуть вказувати на підвищені лейкоцити та свідчити про лейкоцитоз.
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари