У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302 (Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 2

Гострий тонзиліт — це одне із захворювань верхніх дихальних шляхів, яке характеризується ураженням мигдаликів (піднебінних). Існує також хронічна форма, яка стає наслідком незавершеного лікування або неефективного курсу, який призначив лікар при боротьбі з гострою формою.
Закладеність носа, нежить, чхання – стани, які сигналізують, що до носових шляхів потрапив якийсь подразник. Організм включає захист і не дає проникнути чужорідним частинкам у нижні дихальні шляхи. У деяких випадках вії (волосики) на слизовій оболонці самостійно справляються з чужорідними тілами, чим викликають чхання.
Цистит: симптоми, лікування, препарати
26 квітня 2023 | 2178 | 11 хв читати
Цистит: симптоми, лікування, препарати
Цистит — це симптоматичне запалення внутрішніх стінок сечового міхура, в результаті якого будова слизової оболонки змінюється. При цьому захворюванні відбувається порушення функцій органу. У сечі спостерігаються утворення осаду та зміна кольору.
Напевно, кожна людина у своєму житті хоч раз стикалася з жахливим відчуттям, коли від втоми валишся з ніг, а заснути просто не виходить. Подібна ситуація безпосередньо впливає на психосоматичний і емоційний стан людини на наступний день і, можливо, навіть на більш тривалий період життєвого часу.
Пневмонія — хвороба інфекційного походження із запаленням легеневої тканини. У здорової людини легені складаються з альвеол та невеликих мішечків. У сукупності органи забезпечують нормальний газообмін кисню та вуглекислого газу. При захворюванні легені втрачають свої попередні показники.
Щоб підготувати до весни організм, виснажений довгою зимою, і уникнути сезонних захворювань, потрібно зміцнити імунітет вітамінами. Також знадобиться коригування харчування, режиму дня. Дотримуючись рекомендацій фахівців, наведених у цій статті, ви можете зустріти весняні дні в повному розквіті сил.
Термін «гіпертрофія» в медицині означає збільшення маси або обсягу органу під впливом провокуючих факторів. Тому, пояснюючи, що таке гіпертрофія лівого шлуночка серця (ГЛШ), говорять про збільшення міокарда внаслідок потовщення стінок. До ураження м'яза призводять постнавантаження, викликані фізичною активністю або внутрішніми патологіями, які безпосередньо відбиваються на роботі серцево-судинної системи.
Як покращити мозковий кровообіг?
3 березня 2023 | 22922 | 14 хв читати
Як покращити мозковий кровообіг?
Нормальний кровообіг мозку — запорука повноцінного та безперебійного живлення органу, функціональність якого безпосередньо пов'язана зі швидкістю клітинного метаболізму, що залежить від циркуляції крові.
Як покращити пам'ять?
23 лютого 2023 | 3810 | 15 хв читати
Як покращити пам'ять?
Чи помічали ви за собою, що згодом ви забуваєте про дні народження родичів та друзів, номери телефонів чи іншу важливу для вас інформацію? На жаль, з віком наша пам'ять погіршується, і це є природним біологічним процесом. Це заважає в роботі, тому люди починають шукати різні шляхи, щоб покращити свою здатність запам'ятовувати інформацію та відтворювати її, наприклад, починають приймати таблетки, що покращують пам'ять. Однак, чи завжди вони потрібні – розберемося в цій статті.
Долоні людини найчастіше контактують із різними об'єктами зовнішнього світу. При цьому вплив різних подразників та негативних факторів (наприклад, занадто високих або низьких температур) може призводити до того, що шкіра тріскається та лущиться. 
Своєчасно розпочата терапія знизить негативний вплив застуди на плід та дозволить уникнути подальших ускладнень. Також попередньо варто знати, які медпрепарати дозволені до застосування, щоб самостійно вжити профілактичних заходів у разі потреби.
Лікування бронхіту антибіотиками
4 січня 2023 | 19983 | 17 хв читати
Лікування бронхіту антибіотиками
Бронхіт — захворювання нижніх дихальних шляхів, за якого запальний процес локалізується у бронхах. Запалення, набряклість і скупчення слизу перешкоджає надходженню повітря на легені. З'являється відчуття здавленості у грудях, задишка, хрипи та кашель, який може бути як продуктивним, так і непродуктивним.
Ларингіт – запальний процес в гортані та на зв'язках. Виникає на фоні простудних та інфекційних захворювань: корі, скарлатини, грипу, дифтерії, деяких збудників ГРВІ, кашлюку та іншого.
Які антибіотики приймати при гаймориті
9 грудня 2022 | 28087 | 12 хв читати
Які антибіотики приймати при гаймориті
Гайморит – неприємна хвороба, яка доставляє купу незручностей і може спровокувати розвиток небезпечних ускладнень. Це захворювання – одна з форм синуситу, який виникає на тлі запалення приносових пазух і характеризується великим скупченням слизу.
Заїкання серед мовленнєвих порушень — найвідоміший дефект, який супроводжується запинанням, повторенням і подовженням звуків чи слів. У цілому це порушує плавність мови, викликаючи нерозуміння оточуючих і психоемоційні переживання людини, яка заїкається. 
Карієс: причини, профілактика та лікування
17 жовтня 2022 | 1628 | 12 хв читати
Карієс: причини, профілактика та лікування
Карієс – це найбільш поширене стоматологічне захворювання, з яким звертаються до дантистів і дорослі, і діти. У статистиці хронічних патологій дитячого віку він обганяє бронхіальну астму та призводить до того, що майже 80% підлітків мають каріозну порожнину, а 95% дорослих – запломбовані зуби.
Хропіння: причини та способи лікування
28 вересня 2022 | 1749 | 17 хв читати
Хропіння: причини та способи лікування
Хропіння – деренчливий низькочастотний звук, який видає спляча людина. Він пов'язаний з особливостями анатомічної будови глотки та гортані. Під час сну м'які тканини носоглотки розслабляються і частково чи повністю перекривають просвіт дихальних шляхів, коли швидкість повітряного потоку збільшується. Внаслідок чого виникає характерна звукова вібрація.
Чому хрумтять суглоби?
20 вересня 2022 | 1926 | 12 хв читати
Чому хрумтять суглоби?
Крепітація або хрускіт у суглобах проявляється характерним звуком при ходьбі, фізичному навантаженні або повороті тулуба. Фізіологічна причина – утворення бульбашок повітря в синовіальній рідині, що забезпечує змащення елементів суглобового апарату. Саме в момент, коли гази лопаються, виникає клацання.
Кір це одне з найнебезпечніших захворювань, яке також є однією з найпопулярніших причин дитячої смертності у всьому світі. Проте захворіти на кір можуть не лише діти, а й дорослі люди. Щоб убезпечити себе та своїх близьких від цієї інфекції, необхідно докладно розібратися у її симптоматиці, профілактиці та схемах лікування. 
Заклало вухо: що робити, і як це запобігти
5 вересня 2022 | 17728 | 12 хв читати
Заклало вухо: що робити, і як це запобігти
Відчуття закладеності вуха - неприємне явище, що негативно впливає на загальну якість життя, що викликає роздратування і серйозний дискомфорт. До того ж, у деяких випадках закладеність вуха свідчить про наявність різних патологій в організмі. Коли краще почекати, раптом «все пройде само собою», а коли потрібно обов'язково звернутися за допомогою, спробуємо розібратися докладніше.
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари