У кошику порожньо
вхід
(067) 523-30-77(095) 330-40-17(093) 811-27-890-800-302-302(Безкоштовно по Україні з мобільних)
Графік роботи Call-центру з 8:00 до 20:00, Без вихідних

Статті. Сторінка 3

Серед інфекційних захворювань, що виникають через проникнення в організм бактерій, грибків, вірусів та найпростіших, окремо виділяють категорію трансмісивних. Це заразні хвороби, збудники яких передаються через кровосисних членистоногих.
З таким неприємним явищем як акне (прищі) багато хто з нас стикався в підлітковому віці — від дерматологічних проблем страждають 75% підлітків. Проте шкірні хвороби можуть виникнути й у зрілому віці.
ПТСР: що це таке і як із цим жити
9 червня 2023 | 2247 | 28 хв читати
ПТСР: що це таке і як із цим жити
Велика кількість людей змушена жити в постійному стресі, що вкрай згубно впливає на стан центральної нервової системи. Вона відчуває серйозні навантаження, внаслідок чого стає важко справлятися з проблемами, що виникають.
Печія - це малоприємне почуття тепла, печіння в надчеревній ділянці або за грудиною. З'являється симптом як після їди, так і натщесерце, в результаті її рефлюксу - закидання їжі після обробки її шлунковим соком у стравохід. Шлунковий сік дратує слизову оболонку, що призводить до неприємного відчуття.
Нервовий зрив - це патологічне явище, яке може виникнути у будь-якої людини внаслідок пережитих потрясінь. Воно є гострим, тобто виникає раптово після тривалого періоду перебування у стресових умовах, і найчастіше триває недовго.
Гострий тонзиліт — це одне із захворювань верхніх дихальних шляхів, яке характеризується ураженням мигдаликів (піднебінних). Існує також хронічна форма, яка стає наслідком незавершеного лікування або неефективного курсу, який призначив лікар при боротьбі з гострою формою.
Закладеність носа, нежить, чхання – стани, які сигналізують, що до носових шляхів потрапив якийсь подразник. Організм включає захист і не дає проникнути чужорідним частинкам у нижні дихальні шляхи. У деяких випадках вії (волосики) на слизовій оболонці самостійно справляються з чужорідними тілами, чим викликають чхання.
Цистит: симптоми, лікування, препарати
26 квітня 2023 | 5736 | 11 хв читати
Цистит: симптоми, лікування, препарати
Цистит — це симптоматичне запалення внутрішніх стінок сечового міхура, в результаті якого будова слизової оболонки змінюється. При цьому захворюванні відбувається порушення функцій органу. У сечі спостерігаються утворення осаду та зміна кольору.
Напевно, кожна людина у своєму житті хоч раз стикалася з жахливим відчуттям, коли від втоми валишся з ніг, а заснути просто не виходить. Подібна ситуація безпосередньо впливає на психосоматичний і емоційний стан людини на наступний день і, можливо, навіть на більш тривалий період життєвого часу.
Пневмонія — хвороба інфекційного походження із запаленням легеневої тканини. У здорової людини легені складаються з альвеол та невеликих мішечків. У сукупності органи забезпечують нормальний газообмін кисню та вуглекислого газу. При захворюванні легені втрачають свої попередні показники.
Щоб підготувати до весни організм, виснажений довгою зимою, і уникнути сезонних захворювань, потрібно зміцнити імунітет вітамінами. Також знадобиться коригування харчування, режиму дня. Дотримуючись рекомендацій фахівців, наведених у цій статті, ви можете зустріти весняні дні в повному розквіті сил.
Термін «гіпертрофія» в медицині означає збільшення маси або обсягу органу під впливом провокуючих факторів. Тому, пояснюючи, що таке гіпертрофія лівого шлуночка серця (ГЛШ), говорять про збільшення міокарда внаслідок потовщення стінок. До ураження м'яза призводять постнавантаження, викликані фізичною активністю або внутрішніми патологіями, які безпосередньо відбиваються на роботі серцево-судинної системи.
Як покращити мозковий кровообіг?
3 березня 2023 | 37321 | 14 хв читати
Як покращити мозковий кровообіг?
Нормальний кровообіг мозку — запорука повноцінного та безперебійного живлення органу, функціональність якого безпосередньо пов'язана зі швидкістю клітинного метаболізму, що залежить від циркуляції крові.
Як покращити пам'ять?
23 лютого 2023 | 6762 | 15 хв читати
Як покращити пам'ять?
Чи помічали ви за собою, що згодом ви забуваєте про дні народження родичів та друзів, номери телефонів чи іншу важливу для вас інформацію? На жаль, з віком наша пам'ять погіршується, і це є природним біологічним процесом. Це заважає в роботі, тому люди починають шукати різні шляхи, щоб покращити свою здатність запам'ятовувати інформацію та відтворювати її, наприклад, починають приймати таблетки, що покращують пам'ять. Однак, чи завжди вони потрібні – розберемося в цій статті.
Долоні людини найчастіше контактують із різними об'єктами зовнішнього світу. При цьому вплив різних подразників та негативних факторів (наприклад, занадто високих або низьких температур) може призводити до того, що шкіра тріскається та лущиться. 
Ліки від застуди дозволені при вагітності
12 січня 2023 | 106375 | 19 хв читати
Ліки від застуди дозволені при вагітності
Своєчасно розпочата терапія знизить негативний вплив застуди на плід та дозволить уникнути подальших ускладнень. Також попередньо варто знати, які медпрепарати дозволені до застосування, щоб самостійно вжити профілактичних заходів у разі потреби.
Лікування бронхіту антибіотиками
4 січня 2023 | 33913 | 17 хв читати
Лікування бронхіту антибіотиками
Бронхіт — захворювання нижніх дихальних шляхів, за якого запальний процес локалізується у бронхах. Запалення, набряклість і скупчення слизу перешкоджає надходженню повітря на легені. З'являється відчуття здавленості у грудях, задишка, хрипи та кашель, який може бути як продуктивним, так і непродуктивним.
Ларингіт – запальний процес в гортані та на зв'язках. Виникає на фоні простудних та інфекційних захворювань: корі, скарлатини, грипу, дифтерії, деяких збудників ГРВІ, кашлюку та іншого.
Які антибіотики приймати при гаймориті
9 грудня 2022 | 44827 | 12 хв читати
Які антибіотики приймати при гаймориті
Гайморит – неприємна хвороба, яка доставляє купу незручностей і може спровокувати розвиток небезпечних ускладнень. Це захворювання – одна з форм синуситу, який виникає на тлі запалення приносових пазух і характеризується великим скупченням слизу.
Заїкання серед мовленнєвих порушень — найвідоміший дефект, який супроводжується запинанням, повторенням і подовженням звуків чи слів. У цілому це порушує плавність мови, викликаючи нерозуміння оточуючих і психоемоційні переживання людини, яка заїкається. 
Замовити зворотній дзвінок
Час дзвінка сьогодні:
с
до
каталог товарів
Медичні товари